Perditesimi(Update) tek CS 1.6 Non-Steam version me GSClient patch

Perditesimi(Update) tek CS 1.6 Non-Steam version me GSClient patch

Image

Autoret:

  • Dev-MS Team

Pershkrimi: The

GSClient patch është krijuar për të azhurnuar çdo version të klientit Counter-Strike 1.6 në versionin më të fundit zyrtar me një bandë ndreqjesh dhe risish. Ai ndryshon nga versioni Steam i lojës me shumë ndreqje të metave që Valve nuk i ka fiksuar për vite me radhë, dhe gjithashtu me anti-mashtrim të integruar.
GSClient nuk është vetëm një klient me cilësi, por edhe një shans i shkëlqyeshëm për të ringjallur lojën legjendare Counter-Strike 1.6.

Përditësimi i versionit NonSteam:
Nëse jeni duke përdorur një klient të vjetër, thjesht hiqni kartelën kryesore të lojës, ekzekutoni cs.exe dhe prisni që skedarët të azhurnohen.

 

gsclient_updater.png

 

Download : Click Here

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (2)
  • comment-avatar
    Armend 4 years

    linku spo i ban vllaqko

  • Disqus ( )